Nezapomeňte navštívit
Ultra Vires - update každé pondělí

Jsem neopohan

25. září 2013 v 18:54 | KadetJaina |  Děník
Za tři dny jsem se stihla seznámit se spoustou zajímavých věcí na škole. Krom jiného třeba s tím, že bych mohla být celé úterý doma, kdybych chtěla. Jenže jak se znám, je to ten nejhloupější nápad, co můžu mít a tak to dělat nebudu. To by to dopadlo, to by studium šlo pěkně rychle do háje.
O počtu povinné četby se ani nezmiňuji. Chápu, že praxe funguje trochu jinak, než teorie a to, že máme přečíst "tohle, tohle, a TOHLE" nakonec je "četli jste? Dobře, ale stejně mě to nezajímá." Ale vím já, který učitel to bere vážně a který ne? Takže zatím budu poctivý student a po prvním semestru se uvidí. Ještě ani neskončil první týden a já už mám krásně rozplánované, jak to budu flákat. Jsem na sebe hrdá, vážně jsem se ani trochu nezměnila.


Taky jsem si vyslechla pár zajímavých a pár krutě nudných přednášek a tak podobně. Jako už to na školách bývá. Světlo, tma, světlo, tma. Hodně mě ale zaujala učitelka na písemný projev a anglický jazyk v literatuře. Je tak trochu trhlá, je sranda ji poslouchat, ale myslím, že se nebudu schopná naladit na její vlnu učení (pořád se nemůže rozhodnout, jestli vyučuje česky nebo anglicky). A taky je asi trošku nábožensky založená, protože krom jiného jsem se dozvěděla, že dnešní doba není nijak pojmenovaná, ale že je plná neopohanů a neetických lidí. A že feministky si za to můžou samy. Ou jé!
Co se lidí na škole týče, baví mě vidět, že osobnosti odhaduju docela dobře. Našlo se pár zajímavých lidí na rozhovor, pár méně zajímavých a taky takový menší kurník, se kterým jsem ale počítala. Na nějakou vejšku se ty kurníky z gymplů taky dostat musej, ne? Naštěstí se s ním nesetkávám často, to bych asi krom Jokera začala do školy nosit i kudlu. Aby se mi mělo v kapse co otvírat.


Co se jinak děje v mém životě? Vůbec nic. Než se zaběhnu ve škole, zase nebudu mít čas vůbec na nic. Vrátil se mi opravený Jack a já neměla ani čas ani náladu ho pořádně projít, opravit nebo vznést dotazy. Mám rozepsaných několik věcí a nepokračuju ani v jedné z nich. Takže je všechno při starém a jako obvykle. Nemluvě o tom, že Hry o trůny asi ještě chvilku nedočtu. Mrmli.

Doufám, že vaše dny jsou krásnější a zářnější než mé. Jestli jo, tak uhořte v pekle, protože když to nemám já, nemůže to mít nikdo. Argh.
Takže zatím Zdar a Sílu, smrtelníci!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 sarush ef sarush ef | Web | 25. září 2013 v 22:44 | Reagovat

To s tou kudlou mě pobavilo.

2 Syrion Syrion | Web | 30. září 2013 v 20:51 | Reagovat

Já jsem taky praktikující neopohan!!! :D Btw, mě zase pobavilo to s tím hořením v pekle :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.