Nezapomeňte navštívit
Ultra Vires - update každé pondělí

Přežila jsem!

23. září 2013 v 19:25 | KadetJaina
A hned s několika typicky kadetími zářezy.

Aby byla zábava, hned ráno se mi povedlo zaspat. Sice jen o dvacet minut, takže pro mě to nemělo žádný dopad (vezla mě maminka a já vstávám velmi brzo, abych měla ráno klid) ale stejně to nebylo vykročení zrovna dobrou nohou. Ale kdo mě může soudit, tři měsíce doma bez nutnosti vstávat, to s člověkem zamává a ne, že ne.

Ve škole všechno probíhalo překvapivě snadno, hladce a bez větších potíží. Jelikož jsem zkonfiskovala babičce kolo, tak se mezi budovami dokážu dostat za patnáct minut. Tudíž není zrovna problém odejít o tu chvilku dřív. Tak či tak, jedna velká pakárna na druhé. Polština bude na odstřel, učitelka na nás mluví polsky od samýho začátku. Ne, že bych jí nerozuměla, jen jí nerozumím. Ne všechno. Ale nejsem jediná, takže bych se nebála.Ale abych si udržela psychické zdraví, vzala jsem si školy Jokera. Malou postavičku, ne toho z lega. Vždycky, když jsem měla pocit, že to jde do háje, tak jsem se na něj podívala a pomyslela si, co by asi udělal. Pak jsem udělala pravý opak. Tolik napalmu ještě nemám.
Měla jsem štěstí na anglickém psaní, kdy jsem byla vybrána, abych jako první přečetla dopis, co jsme měli za chvilku sesmolit. Žádný problém, takže jsem neudělala ani špatný dojem. Na současném anglickém jazyce zase pro změnu budu ta, která hrozně moc čte a má doma dva šneky. To budu i na řečových dovednostech, krom toho, že to bude i druhý kluk. Který má mimochodem rád role-play jako já. A jsme jediní dva. Takže učitel si bude pamatovat.
A kdyby jen kvůli tomu! Co přišel do třídy, byl chvilinku šramot, tak jsem se naklonila k sousedovi a říkám "Ten má ale ývl pohled." Zmínila jsem někdy, jaká je nevýhoda sedět v první lavici hned před učitelem? Občas se stane, že vás slyší. Takže jsem byla na ráně od začátku hodiny. Na obranu tvrdím, že je to jedna z nejlepších hodin. A bude to sakra sranda. Těším se. Teď si mě budou hezky pamatovat.
Zajímací je, že jsem vždycky říkala, že začnu nanovo s čistým štítem a tentokrát budu normální. Haha. To bych si ráno nesměla koupit litr pepsi. Spolužáci na střední věděli, proč mi nedávají cukr. Ale jiná litrovka nebyla, tak co jsem měla dělat. Takže jsem se stihla dozvědět, že jsem hyperaktviní. A taky jsem viděla Draka přes ulici a tak jsem na něj zavolala, že už jsem hrdý vysokoškolák. Usmíval se, takže myslím, že je na mě pyšný. Asi.


Takže tolik asi co do prvního dne. Nakonec to nebylo tak zlé. Nebylo se čeho bát. Až na to, že budu muset udělat věc, které jsem se vyhýbala jako čert kříži (a tohle přirovnání docela sedí). Tedy, přečíst si Bibli. Ju-hů. Těším se.
Prostě si užiju hromadu srandy.

Pro záporácké radio: Kadet.
V dalších dnech s dalšími zprávami.
Zatím Zdar a Sílu!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Cirrat Cirrat | E-mail | Web | 23. září 2013 v 19:49 | Reagovat

Hele, Bible není špatná, jen je potřeba si uvědomit, že Starej zákon je prakticky jeden dlouhej strašlivej masakr - a Novej zákon je v podstatě alegorie na alegorii a je to téměř alchymistická příručka. Pak se v tom daj jednak dobře čerpat inspirace pro psaní tyranickejch zlounů, antihrdinů, co pro princip udělají všechno, a taky se dá lovit, co tím asi původně bylo myšleno a jak to lidi nepochopili. Což je awesome.

2 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 23. září 2013 v 19:58 | Reagovat

Mě takhle v prváku ujely ranní vlaky jeden den hned dva tejdny za sebou, tak jsem si hned takhle "hezky" vybrala povolenou absenci :'D Ale hlavně, žes to zatím zvládla ;)

3 Adiira Adiira | Web | 23. září 2013 v 21:07 | Reagovat

Takže dvě budovy na jednu školu. Au... My zase máme tři školy na jednu budovu. V jednom křídle je středka a voška a ve druhém základka s jídelnou. A by the way, zrovna u nás na patře, jako na jediném místě školy nejsou záchody, lítáme mezi patry.
Tak doufám, že tě pondělní přelítávání nezabije a hodně štěstí.

4 KadetJaina KadetJaina | E-mail | Web | 23. září 2013 v 21:13 | Reagovat

[1]: Mě nikdy moc nezajímala. Máme přelouskat Bibli a všechna Evangelia, abychom pochopili středověk. Celá žhavá :D Ale nějak to překlepu.

[2]: Já se budu snažit dál nezaspávat :'D. Snad to půjde.

[3]: Já snad řekla něco jen o dvou budovách? Máme tu budovu A, B, C, D, E, snad i F, ale já pendluju jen mezi A, B, C a E :'D. Pajáda, ne? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.