Nezapomeňte navštívit
Ultra Vires - update každé pondělí

A tohle, to znáte?

31. října 2013 v 12:05 | KadetJaina |  Děník
Sedím si takhle na semináři na hradech (jako teď. Přímo teď, právě teď) a vůbec nevím, co profesor (yep, profesor) říká. Jediné, co vždycky chytnu je, když se zeptá, jestli se může zeptat. Je s ním sranda. Věří, že známe všechna velká města, ale o českých městech nevíme nic. Dokonce se nás ptal, jestli jsme slyšeli o Olomouci. Někdy žertuje, někdy vím, že věří, že netušíme, o čem mluví. Ale sranda to je. Jen jsem dneska těžce nepozorná. Stejně nedokážu pochopit, jak zná každej šutr na každý louce. Fakt zná a ví, co tam stálo, kdy to tam stálo, jak to tam stálo. Myslím, že o hradech četl asi tak, jako bych já dostala do ruky knížky o Jackovi. Takže jo, dokážu se s ním docela ztotožnit. Mám radost, že má radost.To nic ale nemění na tom, že jsem nepozorná. Přesto jsem na sebe hrdá, protože jsem včera (teoreticky už předevčírem v noci v pelechu) začala psát Dračí řád. Juhů! Vykašlala jsem se na předělávání příběhů a píšu nový, čerstvý příběh. Jenom se mi zatím dost nelíbí zpracování, ale to se všechno upraví. Podepisuje se na tom fakt, že ho píšu na hodinách a v průběhu toho musím zvládat dělat zápisky, poslouchat, speakovat, listeningovat a komunikovat. Budu pak potřebovat víkend na upravení. Až to dopíšu. Doufám, že brzy.
Jenomže jsem pozadu v úkolech. Musím se dnes podívat na dva hádající se historiky a odeslat úvod seminárky. Protože jsem to nestihla včera kvůli návštěvě babičky ve špitálu. Dneska za ní běžím znovu, takže tříhodinová pauza bude zabita. Sice pořád křičím, jak nemám ráda pondělky, ale přežívám je třikrát líp než čtvrtky. Čtvrtky jsou únavné. Ve čtvrtek jsou nejhorší (ale i nejlepší) učitelé. Čtvrtek je duh.
Což mi připomíná. Jistě si někteří vzpomínáte na moje boje mezi Drakem a Kytkou. Tak teď mě učí Drakův spolužák, takže že bych započala další zábavu? Už teď mi nasebe práskaj věci - Draka občas potkám v autobuse a už u něj mám domluvenou hospitaci. A že mi dá svoje zápisky - je výhoda mít kámoše učitele, co se učil tam, kde se učíte na učitele (teachception!)


Ten váš slavný Halloween moc neprožívám. Nikdy jsem ho neprožívala. Ale abyste měli radost, tak vám k němu popřeju všechno hezké. A budu doufat, že někdo udělá nějaký ývl rituál a duchové a příšery vyjdou do světa. Teď se jdu vrátit k povíd...hradům, jdu se vrátit k hradům.
Zdar a Sílu, smrtelníci!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Siwa Siwa | Web | 31. října 2013 v 12:19 | Reagovat

S Halloweenem jsem na tom stejně jak ty. Nenapsat mi to Google při vyhledávání dne v jednu ráno, tak to nechám proplout kolem a ani si toho nevšimnu.
Se školou jinak držím palce. Jo, na Draka a Kytku si pamatuju. A obávám se o zdraví Drakova spolužáka, jestli se rozhodneš pokračovat. :D
Pochopila jsem to tak, že budeš učitelka? Chceš vychovávat "ývl" generaci? Ovládnout svět a takhle si vycvičíš vlastní pomocníky, armádu... Začínám se bát a doufám, že ne po právu.

2 KadetJaina KadetJaina | E-mail | Web | 31. října 2013 v 12:23 | Reagovat

[1]: Budu mu říkat učitel Beránek. A když s ním bude sranda, určitě dám vědět. Muhe, muhehaahaha. Ehm... Já jsem hodné a slušné děvče, žádné fóry nebudou.
Jsem na peďáku, takže to zavání tím, že ze mě učitel bude. Ale nehodlám být, když nebudu muset. Ale samozřejmě, vychovat správně ývl generaci, to by se mi moc moc líbilo >:). Moje vlastní armáda... moje vlastní SEKTA! KONEČNĚ!!!!!
Ne... nic neplánuju. Vypadám na to? O:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.