Nezapomeňte navštívit
Ultra Vires - update každé pondělí

Ani pes neštěkne

27. října 2013 v 8:59 | KadetJaina |  Děník
Bylo mi všechno, je mi líp. Sobota se nesla v duchu toho, že mě bolela hlava, pálila mě žáha a vůbec jsem se cítila akorát tak zralá na odstřel. Nic jsem neudělala a ani jsem na nic neměla náladu. Pravda, ráno jsme ještě zvládli dostat se k druhému finálovému zápasu v YYH (aneb rewatching, rewatching!!!) ale to je tak všechno. Pak jsem odumřela a nebylo se mnou nic.
Pravdou je, že ještě teď mi není úplně hej, ale pořád se cítím asi třikrát líp, jak včera. Dneska je v plánu vaření a jinak víceméně nic nedělání, takže bych třeba mohla stihnout udělat i text k zítřejšímu komiksu. Jediný fakt, co mě uklidňuje, je fakt, že zítra je volno a v úterý prakticky taky, protože díky imatrikulaci, na kterou nejdu, mi zůstává jedna hodina na navštívení. Vidím to na zakempení v knihovně.
To jsem udělala i včera. Napsala jsem seminárku, hip hip hurá. Teda, stojí uplně za starou belu, ale jak mám obsáhnout několik století nějak rozumně na tři stránky? A ještě s dvaceti knižníma zdrojema. Prostě je to celý na hlavu postavený. Ještě není zralá na odevzdání (ve čtvrtek máme teprve odevzdávat úvod), takže ji budu upravovat, ale hlavní je, že kostru mám a jedna nebo dvě věty na upravení mě už nezabijou. Mám úkol z krku, můžu se vydat směrem těch dalších.
Tak mě tak napadá. Nemáte někdo doporučení na odbornou knížku z českých dějin do doby husitů? (A nejlépe dvě na stejné téma, potřebuju dvě knížky na srovnání a nějak mě nic nezaujalo).
To je tak všechno. Jdu pokračovat v nic nedělání, alespoň na okamžik, než začnu něco dělat.
Zdar a Sílu, smrtelníci!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kiki-chan Kiki-chan | 28. října 2013 v 16:12 | Reagovat

Haf!
(promiň, ale nemohla jsem si to odpustit ;-D)
Nicnedělání s hotovou seminárkou je rozhodně lepší než ten druhý a mnohem častější typ nicnedělání...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.