Nezapomeňte navštívit
Ultra Vires - update každé pondělí

Budoucnost je nejistá

17. října 2013 v 10:25 | KadetJaina |  Děník
Technika se staví proti mně. Nefunguje tiskárna, nefunguje skener. Hněvám se. Chtěla jsem skenovat věci. Technika se vždycky zblázní ve chvíli, kdy ji člověk potřebuje. Ale to je Murphyho zákon, s tím už se člověk musí smířit. Ale vydržela jsem to bez skenování doteď, vydržím to do doby, než se to opraví (samosato).
Strávila jsem hodinu a půl na přednášce o Českém středověku. Vždycky mi z toho jde hlava kolem. Tolik literatury člověk neviděl. Můj problém je, že nemám představu, jak budou vypadat zkoušky. Nevím, jak a z čeho se nejlépe učit, co se mi bude hodit a co ne, a jak mám teda vlastně fungovat. Jeden by řekl, že v polovině října je brzo řešit takovéhle otázky, ale ono není. Nějaký základní kámen potřebuju a pak na něm můžu teprve stavět. Místo toho mám hezký syndrom vyhoření a radši nedělám nic.
Ale o víkendu dělat budu. Tentokrát jo, tentokrát se nenechám rušit.


Konečně se vyhlásil čtvrtý ročník Dračího řádu, takže dávám dohromady povídky. Respektive, snažím se v mezičase zoufalství a nedostatku času. Chtěla jsem dodělat několik let rozdělanou povídku, ale nevím, jestli jsem o ní někdy něco nekvávkla, takže ji budu muset šoupnout někam, kde neznám porotce. Nevadí. Nápady by byly, teď jenom přijít na to, kdy psát, aby mě nerušila hromada jiných věcí. Přemýšlela jsem nad dvěma povídkami, ale to je jen zbožné přání.

Tak či tak! Moc věcí se mi nedaří, moc věcí se neděje, abych o nich mohla psát. Což je asi nejhorší. Chtěla bych napsat nějaký článek, jenomže není o čem. Zážitků taky moc nemám nebo jim nepřikládám dostatečnou důležitost (to taky může být). Ale zajímá někoho, že jsem viděla tři labutě, nebo že je můj křeček blázen nebo že mi kamarádi volaj o půl druhé ráno (ano, koukám se na tebe!)? Ne.

Takže zatím Zdar a Sílu, smrtelníci.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kiki-chan Kiki-chan | 17. října 2013 v 18:06 | Reagovat

Ano, ano, technika je zrádná (můj počítač zná Murphyho až moc dobře)... Mimochodem, okud je ta poslední animace?

2 myfantasia myfantasia | 17. října 2013 v 18:47 | Reagovat

Tak nepsat deníček ale povídky. Co třeba nějakej zajímavej zombie sen...těch máš vždycky dost :)

3 KadetJaina KadetJaina | E-mail | Web | 17. října 2013 v 18:58 | Reagovat

[1]: Z Batmana animované série (Batman: The animated series). Parádní to věc :). Takový základ pro znalosti záporáků a tak podobně. A hlavně rodiště Harley Quinn.

[2]: Povídku jsem nahodila včera, nikdo si ji nepřečetl. A na psaní teď nemám ani čas, ani náladu. Zkouším zprovoznit povídku pro Dračí řád a i to mi nejde tak, jak bych si představovala :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.