Nezapomeňte navštívit
Ultra Vires - update každé pondělí

Čtu, čteš, čte

19. října 2013 v 15:49 | KadetJaina |  Děník
Ale samozřejmě ne všechno, co je potřeba.
To bych se z toho zmrcla. A stejně si ani nepamatuju to, co čtu. Takže je to fuk. Ale...

Ale konečně se dějou trochu zajímací věci, krom toho věčného nic, které se děje. Tak třeba ve čtvrtek. Ve čtvrtek jsem přišla domů a našla jsem svého křečka uplně mrtvého. Určitě ne stářím, jelikož mu byli čtyři měsíce maximálně. Asi neusnesl tíhu světa a spáchal rituální sebevraždu. Chudák křeček. A všichni z jeho smrti podezírají mě a říkají, že bych neměla krmit žádná zvířata. Opět to potvrdilo mou teorii, že mi všechno živé umře, takže bych to neměla vlastnit. V rámci zachování zdraví, nechcete někdo dva šneky, než umřou taky?
Křečka jsem mimochodem dostala první týden prázdnin a jmenoval se Richard Bella Dexter, zkráceně Richbery. Čest jeho památce.


Druhý úspěšný bod se konal v pátek, kdy jsem si konečně došla pro můj sváteční dárek, tedy Vránu: Soumrak bohů. Jaké bylo moje nadšení, když jsem zjistila, že oproti prvnímu dílu je v pevné vazbě. A barevně (ale to jsem věděla). Je to opravdu kratičký komiks plný násilí, střílení, řezaní a vybuchování nácků v koncentráku a jednoho árijce, co rád hraje šachy a je to pěkná svině. Když jde někde o druhou světovou, vždycky se objeví nějaké zajímavé myšlenky. Je fajn, že je má i podobné raso jako Vrána. Götterdämmerung.
A krom toho, že jsem ukořistila Vránu, jsem taky ukořistila Mloka 2000, kterého mi přenechal Erik s tím, že ho dostal, přečetl a nepotřebuje ho. Darované knížce na zuby nehleď, mám doma Mloka.
A samozřejmě tím se dostávám k posezení u Štěpánky s mým oblíbeným předním slepičincem, kde jsme si opět pěkně zakvokali a snědli pizzu. Ráda jsem děťáky zase po nějaké době viděla, když už nás výsoká škola takhle hrubě oddělila.


A teď sedím doma, snažím se donutit ke čtení dějin. Nejhorší je, že i kdyby mě to náhodou bavilo o něco víc, tak si nepamatuju vůbec nic. Rozhodla jsem si dělat výpisky, ale to se mi zatím nějak moc nedaří. A hlavně si přijdu, že čtu zbytečnosti, s přihlédnutím k tomu, že bych měla číst několik knížek, které budu doopravdy potřebovat, protože se na ně budou učitelé ptát. V týdnu už musím poshánět a začít číst i to, co je potřeba. Udělat si nějaký čtecí systém.

Mimochodem, jestli máte někdo rádi superhrdiny a zombárny, tak do příští středy jsou na stáncích Marvel Zombies (z Marvel komiksového kompletu) za 200 Kč. Doporučuju, je to sranda číst. Spíďa bez nohy a rozpůlený Ironman? Hells yeah! Prsty v tom má Kirkman, který má krom jiného prsty i ve Walking Dead, takže to zavání docela dobrou kvalitou. A taky rozloženým masem a brutalitou. Dobrou chuť.

A já se poroučím pokračovat ve čtení, ať se dostanu aspoň k tomu Chlodvíkovi.
Tak Zdar a Sílu, smrtelníci!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lygast Lygast | E-mail | 22. října 2013 v 14:28 | Reagovat

Křečík měl hezký jméno.

2 Lygast Lygast | E-mail | 22. října 2013 v 14:39 | Reagovat

Marvel zombíci jsou fajn a z Marvelovského kopletu bych doporučoval chystané zase-vydání Enisova Punishera. Kromě spousty mrtvol a asfaltově černého humoru obsahuje i řadu praktických rad. Třeba jakým chvatem lze vyřídit mistra bojových umění, co dělat při přestřelce v márnici nebo jak zastavit ruskýho golema. Kterej má rád americké superhrdiny, zejmená Thóra. Neb, jak on sám říká: ,,Protože má velký kladivo a kdyby k němu měl i srp, byl by z něj určitě dobrý komunista!´´

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.