Nezapomeňte navštívit
Ultra Vires - update každé pondělí

Extrémní lenost

2. října 2013 v 10:24 | KadetJaina |  Děník
Nebo syndrom vyhoření? Ne, to první, určitě.
Mám psát dvě seminárky a zítra mám vědět téma. U jedné mám mít hotovou první stránku. Mám hodinu čas. První stránka vydá na pět minut práce. Ne. Budu ji dělat v deset večer, jak se znám. Proč? Protože nejsem schopna se dokopat k práci. Nejsem schopna se dokopat k ničemu. Stáhla jsem Togainu no Chi Visual Novel. Nehraju. Nedokopu se. O psaní nebo tvorbě ani nemluvím - v komiksu mám hotových pět stránek druhé kapitoly a baví mě to. Těším se na fóry, co budu dělat. Napadla mě spousta ptákovin. Ale ani to se mi teď nechce dělat.
Nechce se mi nic.

Navíc jsem nešťastná za Night Vale. Další epizoda bude až 15. Krásný dárek k svátku, ale... ALE! Jak už to bývá se spádem událostí, teď to všechno spadlo na hubu a jsem napjatá, co se stane dál. Poprvé po dlouhé době se mi stalo, že soucítím s charaktery a že se o ně bojím. Pff, nějaké seriály, na které koukám pořád, a jako co? Ani Doktorovi regenerace mě nikdy tolik nepostihly. Ale Cecil je teď v nebezpečí a já se o něj bojím! A budu, dokud nedostanu další epizodu.

Mimochodem, zmínila jsem už, jak uplně blbá jsem na dějepis? Na středověkých dějinách většinu času jen sedím a tupě koukám, protože netuším, o čem to slečna mluví. Stěhování národů a pak vysype z rukávu milion dvacet různých kmenů, o který jsem v životě neslyšela a já koukám jak spadlá z višně. Ugh.
To už je zábavnější ten pravěk, jenomže je to dvouhodinová přednáška od půl páté, takže to taky podle toho vypadá. Když se začal erektoidní homo plavit do Austrálie, tak už jsem skoro spala. Pořád nechápu, jak se tam dostali (i když to bylo o pár tisíc let později). To se jako banda pravěkých lidí rozhodla se plavit neznámým směrem? Docela bych jim chtěla vidět do hlavy.

Tolik co do mého stěžování. Ještě že dnes vychází další Marvel komiks. Tentokrát She-Hulk. Nezajímá mě tolik jako to, co bude za čtrnáct dní. Marvel Zombies. Muhehehe. Sbírat komiksy je sranda. Jen to žere hrozně moc peněz. A když je člověk nemá, je to smutné. Aspoň, že mám teď další doučování. Člověk na to vydělá. Juhů.

Nemám co dodat. Jdu se ještě chvíli flákat a pak vyrazím směr škola. Je to divný, chodit do školy takhle děrovaně. Ale tak co. Já si zvykám.

Tak Zdar a Sílu, smrtelníci!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 2. října 2013 v 15:26 | Reagovat

Taky jsem teď dost lemrózní. Ale může za to i to, že jsem pořád nějak nakřápnutá. Vrcholem budiž to, že jsem dneska dojela do Ústí, otočila se a jela zase zpátky. Bylo mi nějak divně a celkově jsem absolutně neměla náladu. Jsem špatný student.

2 Lyra Lyra | E-mail | Web | 2. října 2013 v 20:39 | Reagovat

Nejspíš jsem taky líná. V průběhu tohoto týdne musím napsat dvě analýzy a dvě recenze. Z dvou recenzí pravděpodobně udělám jednu, jak už to tak vidím. A dneska jsem pro jistotu neudělala nic, pokud tedy nepočítám skutečnost, že jsem začala číst povinnou literaturu (a překládat ji z angličtiny a dělat si z ní výpisky).
Nejsi v tom sama, taky si v hodinách občas přijdu strašlivě hloupá... ale utěšuji se tím, že teprve začínám. Určitě to bude časem lepší, uvidíš :-) Aspoň tedy doufám.
Jak ti mimochodem vyšel rozvrh?

3 KadetJaina KadetJaina | E-mail | Web | 2. října 2013 v 20:46 | Reagovat

[1]: Prd špatný student. Spíš student se špatným zdravím :D.

[2]: Povinná literatura... fuck... fuck... fuck fuck :D Měla bych se do ní taky pustit.
Rozvrh mi dopadl tak, jak byl průběžný. Naštěstí ty překrývané předměty byl jeden přednáška, tak na ni nechodím a mezi budovami se pohybuju na kole, tak ani nemívám taková spoždění. Jak to budu dělat, až napadne sníh, to už je věc druhá :D.

4 Storycollector Storycollector | Web | 2. října 2013 v 22:49 | Reagovat

Calm down and get in to your platypusbear suit! To zvládneš, všechno. Začátky semestru a zkouškový jsou vždycky nejtěžší, ale jakmile to najede do určitých kolejí a ty si zvykneš, tak to půjde. Věř mi, už studuji druhou výšku a na druhé jsem se dokonce dostala do druhého ročníku. XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.