Nezapomeňte navštívit
Ultra Vires - update každé pondělí

Královna strachu

17. října 2013 v 14:59 | KadetJaina |  Čmáraniny
Povedlo se mi rozchodit techniku. Hip. Hip. HURÁ! Naskenovala jsem tři stránky komiksu (jsem v polovině druhé kapitoly, nejsem borec? Jsem borec) a tak jsem se rozhodla, že naskenuju i nějaké jiné čmáraniny, kterými si krátím chvíli. Mám jich hromadu, ale šoupnu sem zatím jen tenhle jeden.

Jak se o mně ví, mám ráda Batmana a čas od času čtu i komiksy, které se mi dostanou pod ruku. Není jich moc, nerada čtu na počítači, takže si pečlivě vybírám. A jelikož mám nejraději Scarecrowa (a pak i Riddlera, Mad Hattera a Jokera, ale to je vedlejší), tak s ním sháním co nejvíc komiksů. A tuhle jsem četla jeden, kterej mě dostal na kolena. Scarecrow se rozhodl, že jedna z jeho obětí by mu udělala skvělého sidekicka. A zašel dokonce tak daleko, že jí ušil kostým. A tehdy jsem se musela smát. A musela jsem ho samozřejmě nakreslit.
Nebyla bych to já, abych neměla OCčko i v Batsym. Říkejme jí tedy klidně Becky (protože jména svých OC používám často do jiných textů a právě teď její jméno sedí v New Weird povídce, takže ho nemůžu říct). A když už jsem viděla ohoz na sidekicka, musela jsem se do toho pustit a nakreslit ji v těch hadrech. Pro porovnání originál dole.
Ale opravdu. Musí ženské superhrdinské (a nejen to) oblečení vždycky vypadat takhle šmexy? Je to hrozně nepraktický.Mimochodem, koho by to zajímalo, je to z komiksu New Years Evil: Scarecrow
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lygast Lygast | E-mail | 17. října 2013 v 20:32 | Reagovat

Je možné, že by na Mistra strachu, přišla obava ze samoty?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.