Nezapomeňte navštívit
Ultra Vires - update každé pondělí

Víkend přežitý

14. října 2013 v 7:55 | KadetJaina |  Děník
Je mi blbě jako psovi a tak jsem zůstala doma. Žádné přejíždění, žádný hlupý pondělek, juhů! Sice tím příjdu o pár důležitých předmětů, ale radši budu skučet doma, než skučet na kole po Hradci. Ještě mám sama sebe dost ráda na to, abych se pokoušela spáchat nedobrovolnou sebevraždu. Navíc jsem se rozhodla, že když už jsem doma, udělám něco do školy. O víkendu totižto nebyl čas.

Dobře, lžu, čas byl. Jako vždycky. Ale byl to víkend, kdy Jazz Jackrabbit a kino vypadalo mnohem zajímavěji, jež Rané dějiny středověku. Jop, je to tak, vrátila jsem se ke králíkovi a pařila jsem. Zábavička! A v sobotu jsme s mou lepší polovičkou (mimochodem, všímáte si, že se říká lepší polovičkou? Je to jen otázka zaběhnutého pořádku, ve skutečnosti jsem ta lepší polovička já, samozřejmě) zašli do kina na Gravitaci. Po dlouhé době jsem byla na 3D filmu, většinou se na 3D nehrnu, protože mě to tolik nebaví. Ani tentokrát to můj názor na 3D nezměnilo, ale nemůžu říct, že při průletu vesmírným odpadem jsem sebou několikrát necukla.
Film jinak paráda. Nejsem z něho nadšená jako filmový kritici (během chvilky se vyhoupnul hodně vysoko), ale líbil se mi. Našla jsem tam detaily, na které jsem byla hrdá, že je vidím (asi se ze mě začíná stávat taky docela člověk, co filmy prokoukne) a líbilo se mi, že se ve vesmíru nenesl zvuk. Jeden z mála filmů, hip hip hurá! Jinak ho doporučuju, je to fajn film.

A taky jsem konečně viděla Chuckie. Dětskou hru, jestli vás to přenese do dětských let. Ano, jeden z mála hororů, který jsem neviděla a štvalo mě to, takže jsem se na něj o víkendu konečně podívala a jsem spokojená. Věděla jsem, že nemám věřit rodičům to, jak je to strašný. Není. Jsem sice hodně otrlý člověk, ale prostě vraždící panenka byla děsivá maximálně svým vzhledem, než akcí.

Tak a já se jdu skutečně obrátit k Raným dějinám, ať přečtu aspoň kousek, než se mi stáhnou Walking Dead. V jednu hodinu se tu objeví čtvrtá stránka komiksu -> mimochodem, Lví Srdce byl pracovní název a chtěla jsem ho předělat, ale nějak jsem se k tomu nedostala. Když už je klišé příběh, bude klišé i název. I když, kdo ví, jak je to ve skutečnosti, že? Což mi opět připomíná, že se Dračí řád stále nezjevil a tak asi přesedlám na jinou soutěž. Jenomže s mým časovým rozpoložením nemám na psaní čas ani náladu (i když teď mám ze snu nápad na bajku. Možná ji napíšu a možná ji sem dám).

Nevadí. Rané dějiny!

Zdar a Sílu, smrtelníci!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kiki-chan Kiki-chan | 14. října 2013 v 15:39 | Reagovat

Ne, on si vážně někdo konečně uvědomil, že ve vesmíru není nic, čím by se zvuk mohl šířit? Huráá!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.