Nezapomeňte navštívit
Ultra Vires - update každé pondělí

Změna je život

8. října 2013 v 11:54 | KadetJaina |  Děník
Nic závažného, jenom jsem zase shodila vlasy. Dostala jsem sprda od několika lidí, ale nevadí. Já jsem spokojená, že mám zas o něco lehčí hlavu. A to je v těchto dnech důležité! Protože bez lehké hlavy ty pondělky nepřežiju.
Ale jsem na sebe hrdá. Včera jsem konečně na pět minut chápala, o čem učitelka na obecných dějinách středověku mluví. Sice jen na pět minut, ale i to je světlo na konci tunelu a s trochou štěstí to bude jen lepší a lepší (slyšíte ten optimismus? Když začne být Kadet optimistická, znamená to, že už všechno vzdala). Jenom doufám, že se všechno pohne k lepšímu. Už by mohlo. Když je člověk na dně, má se zákonitě odrazit vzhůru a ne se propadat do bahna. TO PŘECE NEJDE!Co je ještě větší sranda, je shánění brigády. Samozřejmě, že nikde nic není. Doufám v úspěchy na nějaké internetové portály a psaní článků, ale i to je mizérie a nevemou a nevemou. Ještě že mám doučování, ale jedno dítě za týden mě moc nevytrhne. Ale lepší než vidličkou do oka, jen co je pravda.

Jsem ráda aspoň za to, že se zítra vrátí Supernatural. Člověk sice nemá moc času ani koukat na seriály, ale prostě i kdyby neměl spát, tak koukat bude! A jo a jo! Kdo potřebuje poslouchat Bibli, že jo? Haha...
S tou jsem náhodou taky pokročila. Sehnala jsem si audio knížky a pátek a sobotu jsem strávila posloucháním těch řečí. Líbí se mi, jak všechno házej na boží vůli. Líbí se mi, že křesťanství je akorát rozšířená sekta. Vždycky jsem chtěla mít sektu. Můžu vlastnit křesťanství nebo si musím fakt udělat nějakou vlastní? Mohla bych si vytvořit sektu, kde budou všichni uctívat velké chobotnicové stvoření s křídly a já budu velekněz. Ano!
... počkat...

Dobře, z toho zase nic nebude. Všechny moje sny se hroutí. Žádná sekta. Fňuk.

Už melu z cesty. Volný proud myšlenek u mě nikdy nebyl dobrý, takže radši sklapnu a půjdu se soustředit na to, jak nedokážu napsat nic zajímacího. A dodělám další stránku komiksu. A budu poslouchat SPG a jejich covery. A bude mi fajn.

Takže zatím.
Zdar a Sílu, smrtelníci!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Cirrat Cirrat | E-mail | Web | 8. října 2013 v 16:35 | Reagovat

Chci vidět nové vlasy! A věř mi, já jsem ta poslední, kdo by Ti vyčítal nový háro ;-)

2 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 12. října 2013 v 21:43 | Reagovat

Shazování k podzimu patří..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.