Nezapomeňte navštívit
Ultra Vires - update každé pondělí

"No ten... hrál BBC Sherlocka..." "Benedict cumedvnpaaaaach!!!"

21. listopadu 2013 v 23:12 | KadetJaina |  Děník
Aneb takhle to dopadá, když váš učitel angličtiny řekne něco uchu libého a vy chcete rychle zareagovat. Myslím, že mi nemohl rozumět. Ale jméno mu asi docvaklo. Koneckonců, Béďa je Béďa.
Těším se na Hobita, ale právě teď jsem se vrátila z Hunger Games a jsem spokojená. Fakt, jsem spokojená s tím, jak udělali film. To se normálně nestává, když se objeví film podle knižní předlohy, ale mně se líbil. Yay. Jasně, bylo tam pár věcí, které nemuseli vystřihnout (třeba zapnutý elektrický proud v plotu), ale film myslím obsáhl všechno důležité.
Ale nejlepší na kinu je to chození do kina. Je mi hrozně špatně z bonbonů. Snědla jsem jich moc. A ještě KFCčko. A tak. Ble. Neměla bych takhle jíst, není to dobré pro zdraví. Ale zas, to taky není na kinu to nejlepší.
Přiznám se bez mučení, jsme ti lidi, co dělají v kině bordel. Ne, neházíme popcorn, ale rádi u filmu diskutujeme. Komentujeme, smějeme se a prostě si užíváme koukání. Někdy až moc a na úkor ostatních. Ale zatím nás nikdo nikdy nenapomínal. Jednou se třeba stane. Všichni většinou demonstrativně mlčí. A dneska nás vůbec museli milovat, protože 3/4 z nás četli knihy. A tak jsme diskutovali, co se ještě stane a počítali jsme, kdo vlastně má všechno umřít a co ještě... Takže ti, co knihu nečetli, z nás museli mít ooohromnou radost. Ale... no... To k tomu patří.
A vůbec, potkala jsem v kině Kytku. Neměla jsem čas s ním moc pokecat, protože mě Štětánka hnala, ale shodli jsme se na tom, že film dobrý a všechno OK. A že mě hned poznal. Což je překvapivé, protože v posledku mě lidi spíš nepoznávaj, než poznávaj. Prostě jsem udělala velký dojem a už se ho nikdy nezbavím. Mwahahahaha.
Inu, třeba se uvidíme na Hobitovi :'D.
A já se jdu odvelet do postele, zítra mám další povinnosti a lítání, do kterého se mi nechce, ale inu, co se dá dělat. Jednou jsem dospělá, přijít to muselo.
muselo.
ugh
wuáááááh
fňuk

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hačičák Hačičák | 21. listopadu 2013 v 23:56 | Reagovat

Koukám, že to máme stejné :D Rádi děláme v kině bordel diskutování a fangirlením nad Lokim :D
Za další mě těší, že konečně někdo kromě mě říká Benedictovi Béďa :D oni mě za to zabíjejí tu ! :D
A pozdravuj Kytičku :3

2 Štětánka Štětánka | 22. listopadu 2013 v 13:29 | Reagovat

Jo, hnala, páč už jsem chtělasedět za volantem... to byl večer so exciting I'm gonna die!! =) =)

3 Death the Horo/Cheko-chan Death the Horo/Cheko-chan | E-mail | Web | 22. listopadu 2013 v 20:10 | Reagovat

Kino? Kdy že jsem byla naposledy v kině? Mimo školní akci? Yay, na základce, jsem barbar, mám ráda domácí klid, kdy můžu nadávat jak chci a nikdo mě neslyší >:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.