Nezapomeňte navštívit
Ultra Vires - update každé pondělí

Práce kvapná...

8. listopadu 2013 v 14:57 | KadetJaina |  Děník
A teď otázka, jestli bude platná nebo ne. Na druhou stranu si říkám, že jsem práci nemohla nijak extrémě protáhnout. Dnes jsem si dvě hodinky poseděla v knihovně, mám hotový text na seminárku z hradů a teď už jen poshánět mapy a mám hotovo. Taky mám výtah z jedné knížky na komparaci - ne, že bych ji za ty dvě hodiny přečetla, ale těch pár odstavců, co jsem přejela očima, a úvody a závěry mi daly dost jasnou představu o tom, co v té knížce můžu najít. Teď ještě projít si druhou knížku a můžu psát i komparaci. Hrubé věci by byly a teď už jen všechno dotáhnout do úspěšného konce. Možný další pátek strávený v knihovně, ale od toho ten volný pátek je, ne?

Ráno jsem krom knihovny byla taky zpět na Tylovi na hospitaci. Mohla jsem si tak zopakovat ty prokleté ideologie. Kromě jmen jsem věděla všechno víceméně perfektně. Koneckonců, když vám Kytka ideologie leje do hlavy půl roku na politologii, musí to nějakou stopu zanechat. Proč jsem si je nemohla vytáhnout na maturitě, hm, hm? Tsk. Tak či tak, hospitaci mám úspěšně za sebou, flashku mám nalitou Drakovými zápisky z vysoký a uvidím, co z toho využiju a co ne.

Teď si dělám hezké odpoledne tím, že se flákám. Chtěla bych dělat i něco užitečného, ale jsem ve stavu hybernace. I když bych dělat chtěla, vím, že by mě to ani minutu nebavilo, a zase bych musela přemýšlet, co dál. Asi bych mohla začít konečně taky něco číst. Ne do školy, něco, co chci. Ale jelikož teď sedím u babči a ne doma, tak těžko po něčem sáhnu. Je pravda, že jsem si stáhla Lady Mechaniku, steampunkový komiks. Ale vzhledem k tomu, že jsou jen čtyři sešity a pak už další čísla nevyšla... no, už ji mám přečtenou. Want more.

Taky jsem zjistila, že s Johnem Carterem budu mít asi fakt smůlu. Dvě knížky, co mi ve sbírce chybí, jsou v prodeji na aukru. Ale vážně, proč jedna za pětikilo? Proooč? To už to má takovou sběratelskou hodnotu? Prooooč? Já chci svého Johna Cartera. Celého. Uplně. A abych ho kradla z knihovny, to se nesluší.

A večer ťapu na Thora. Už se těším. Protože Loki. A sever. A Marvel. A dvě potitulkové scény. Yessss.

Zdar a Sílu, smrtelníci!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Death the Horo/Cheko-chan Death the Horo/Cheko-chan | E-mail | Web | 8. listopadu 2013 v 15:14 | Reagovat

Upřímně, jak to tu popisuješ, začínám se budoucnosti na VŠ celkem děsit ^^"

2 samot samot | 9. listopadu 2013 v 1:58 | Reagovat

ehm co myslíš těma dvouma scénama? (ted uz si na tom asi byla ale stejne:) SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jako jeste nejaka za tim zberatelem a tim velkym se sif?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.