Nezapomeňte navštívit
Ultra Vires - update každé pondělí

Sobotní pohůdka

9. listopadu 2013 v 20:46 | KadetJaina |  Děník
Nejdřív začnu pátkem. Thor. THOR! THOOOOOORASNGNWEPGOANRBPARBNAOSDF.
Oukej, to by bylo k pátku. Teď k sobotě.

Hned ráno mě nahněvaly hodiny. Poletěj, jsou rozbité. Vstávala jsem o půl desáté, abych zjistila, že ve skutečnosti je půl dvanácté. Whaaaaat? A než se někdo zeptá, ano, měnila jsem baterku předevčírem. Hodiny se prostě demonstrativně zpomalily a nechtějí poslouchat. Měla jsem s tím počítat a kontrolovat mobil. Ale ne, Kadet je po probuzení příliš líná a radši znovu padne a spí.

Takže dopoledne bylo takto nehezky zavražděno a když nemám svůj klid dopoledne, tak už odpoledne nemůžu pracovat. Tak to prostě chodí. Ale aspoň jsem vyčistila šneky, napsala si seznam věcí, co musím za víkend stihnout, hystericky jsem fňukala nad seznamem, co musím za víkend stihnout, a pak jsem sbalila svých pět švestek a s babičkou a mamkou jsme vyrazily na nákup. Potřebovala jsem nové rifle a ještě jsem měla slíbené boty k svátku.
Jenomže se nám to kapánek zvrhlo, takže teď budu děsně fabulous. Mám kabát, klobouk, dvoje kalhoty, tričko, pásek a boty. Wheee. Jsem spokojená. Většinou peníze za oblečení neutrácím (většinou nemám peníze, neboť zařvou na knížkách), ale teď už byla opravdu krizová situace a nedalo se nic dělat. Ale nelituju.

Vůbec, povedlo se mi ušetřit peníze na Vánoce a najednou zase nejsou. Inu, nevadí. Ještě je listopad. Jelikož jsem dítko, které přežívá čistě na alimentech a tom, co od někoho dostane, popřípadě vydělá na doučováních, tak se ještě nějaké peníze určitě najdou, než přijde ten ošklivý vánoční čas. Nebo taky třeba ne a pak budu mít pešek. Ale to je ještě ve hvězdách.

Odcházím si užívat večer.

Zdar a Sílu, smrtelníci!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 a2l a2l | E-mail | Web | 11. listopadu 2013 v 7:11 | Reagovat

Lol, pátek máš krásně shrnutý i za mě :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.