Nezapomeňte navštívit
Ultra Vires - update každé pondělí

Vám se bude ten test tak líbit, že se budete vracet znovu a znovu

7. listopadu 2013 v 9:29 | KadetJaina |  Děník
Všichni jsou tak strašně pozitivní!
Akčnost ve škole začíná upadat. Lidi přestávají chodit na hodiny. Já taky přestávám chodit na hodiny. Jednou za čas teda, občas je pro mě prostě lepší sedět doma a pracovat, než sedět na hodině a chrápat. Jenomže nejsem jediná, kdo mívá podobné nápady a pak se učitelé vztekaj, jak málo nás je. Juhů! Tohle si ještě slízneme.
Učitelé nás začínají děsit a tvrdit, jak úspěšně nic neuděláme a jak poletíme ze školy s ostříhanými křídly (to, abychom se nemohli vrátit). Přestávají mě bavit. Jsou učitelé, co jsou v klidu, pak jsou učitelé, co chtějí moc, ale měli jsme s nimi dvě hodiny, ale oni si myslí, že sežrali moudrost světa a jsou nejdůležitější. Pak jsou učitelé, od kterých furt nevíte, co čekat. Ale tak už to chodí. Nestěžuju si.
To začne až brzy.

Zítra vyrážím na Tyla za Drakem na hospitaci (Kadet se vrací na místo činu, muhahahaha). A pak budu sedět v knihovně a psát seminárku na hrady. Docela se těším. Mám dědka ráda. Teď s ním mám přednášku a dozvídám se, jak to vlastně začalo mezi Čechy a Němci. Je to zábavička. Dějepis je fajn, dokud o něm člověk nemá začít mluvit sám a nebo do něj není nucen. No a pak večer na Thora. Konečně! Nemůžu se dočkat. Jsem zvědavá, jaký masakroid to bude. Loki'D!!!

Děsí mě, že už je listopad. Všechno utíká hrozně rychle. Možná je to podzimní náladou, ale mám chuť všechno vzdát a dělat jen to, co chci. Včera nám učitelka kladla na srdce, že máme jít za svým snem. Jenomže můj sen je nedělat nic, to se mi asi nepodaří.
Taky mám tvůrčí krizi. Nejsem schopna vyplodit kloudnou větu, ale chci dělat všechnoooooo! I to, co neumím. V hlavě zas dávám dokupy příběhy, ale na papír nejsem s to je položit. Ale to nevadí. Dokud jsou v hlavě, to stačí. Jednoho dne to přijde.

Jdu se vrátit k poslouchání o Štěpánkovi a toponomatice.
Takže Zdar a Sílu, smrtelníci!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.