Nezapomeňte navštívit
Ultra Vires - update každé pondělí

Všechno nejlepší, Ryuki!

16. listopadu 2013 v 0:00 | KadetJaina |  Krákání z větve
Doufám, že ses na tenhle den pekelně těšila. Well, jsem si jistá, že ano, s přihlédnutím k tomu, že máš dnes epickou narozeninovou párty, kam se ti sleze celá třída včetně učitelů. Ať si říkají, co chtěj, beztak to naplánovali schválně, abys měla skvělé poslední teen narozeniny. Ach ano! Poslední teen narozeniny. Brzy budeš stejně nad hrobem jako já. Chňa, chňa, chňa!
Nejsem škodolibá, jenom se vyžívám v tom vidět všechno, co jsem zažívala, jenom zpětně o rok. Je to zábavička, ale já z toho nemám radost. Ne-e. To bych nemohla. Znáš mě ^V^.
Takže, co bych tak mohla říct, co jsem neřekla na konci dárku, což potom beztak uvidíš, ale mám neblahý pocit, že ne na svoje narozeniny, protože nebudeš mít čas, ale o něco později, až ho mít budeš. Takže je vlastně jedno, co řeknu tady. Takže...
Všechno nejlepší.
Nenech si problémy vlézt na hlavu.
Ať se ti všechno, o co usiluješ. Ty se na tu školu prostě dostaneš. A jestli ne, citrony to jistí!
Maturitu zvládneš levou zadní, protože jestli ji neuděláš ty, tak je se světem něco sakra špatně a všichni můžeme jít svoje maturitní vysvědčení vrátit.

A teď k dárku.
Je čistě pro své oko. Ne, že by byl nějaký tajný, nebo tak něco, ale jelikož jsem sety rozkradla všude možně a nenahodila jsem jediný credit, nechci si způsobovat problémy :'D. A nikdo jiný by to beztak nepochopil.
Už čuješ podraz?
Je mi to úplně jasný.
Takže poznámka číslo jedna: Heslo je tvoje oblíbené čtyřpísmenné slovo, které jsi o prázdninách říkala furt dokola a dokola.
Poznámka číslo dvě: Když necháš chvilku zapnutou titulní stranu, začnou ti pištět Chipmunkové.
Poznámka číslo tři: Když víš, co dělat, má hra všehovšudy něco kolem 10 minut a nedělala jsem tam žádné velké fóry, takže si myslím, že to zvládneš :'D.
Poznámka číslo čtyři: Když se po opuštění první místnosti vrátíš zpátky, můžeš si číst v knihovnách. Zbytek věcí si hledej sama.
Poznámka číslo pět: Měla jsem ještě jeden plán, ale ten jsem nestihla zrealizovat, protože mi chyběl nápad na psaní, takže bohužel Armada not included.
Poznámka číslo šest: U tvorby titulní strany, hudby, a stříhání jednoho zvuku, jsem myslela, že se zmrcnu! NEVERMORE!!!! I hate RPG Maker and I hate my stupid ideas and no games ever again! (Except for THAT one. You know. Secret one.)
Poznámka číslo sedm: Just fucking enjoy!

A aby ostatní neřekli, tak tady je obrázek z titulní strany. Není rukou, neboť to by nedopadlo dobře ve spojitosti s nutně správnou velikostí a bla bla bla. Takže... Here we go!

A jestli máš pocit, že mě nenávidíš... I just remembered a thing.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ryuki Chinto Ryuki Chinto | Web | 16. listopadu 2013 v 9:10 | Reagovat

ASDFGHJKL"!! Toto je čistá dokonalosť! :D :D Ten koniec! A hlavne tá zvuková stopa tam... parádna práca! Toto mi zaručilo skvelú náladu na celý večer a je jedno ako  veľmi nám bude triedna nadávať! Ďakujem, toto som nečakala... a za to video v poslednom linku ťa vážne nenávidím. :"D

2 KadetJaina KadetJaina | E-mail | Web | 16. listopadu 2013 v 10:29 | Reagovat

[1]: Wheee :'D. Jak jsem zmínila na konci, Alf potvrdí, že jsem u toho nadávala jak špaček. A u stříhání Cryova "Happy Birthday" to zas může potvrdit W. Ale ten si na to beztak určitě nepamatuje :'D. Jsem ráda, že se líbilo :'D.
Muhaha, now I feel evil. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.