Nezapomeňte navštívit
Ultra Vires - update každé pondělí

Leden 2014

Výčet školních otravování

6. ledna 2014 v 17:58 | KadetJaina |  Děník
Zjišťuju, že čtení mě asi z celého školování a studování baví nejvíc. Mám vedle sebe hromadu zápisků a knihu a já s mnohem větší radostí v srdci sahám po knize než po pitomých zápiscích. Ale bohužel, to mě před zkouškovým nezachrání a musím prostě ty zápisky projít. Jestli mě to zachrání ve středu, kdo ví?
Nezvládla jsem fonetiku. A to jsem si byla stoprocentně jistá, že ji dám. Ale vím, kde jsem udělala chyby, vím, jak je napravit, vím, jak vypadá test... druhé napsání už bude skvělé. Nestresuju se.
Ale stejně mám pocit vlastní neschopnosti a méněcennosti. Nabíhá na mě s každou nezvládnutou věcí. Je to asi taky tím, že naprosto ignoruju zvládnuté věci. Pak si nemá i okolí myslet, že jsem neschop neschopnej, když se nepochlubím se získanými kredity, ale řeším jen ty, které mi utekly. Musím změnit postoj. Jsem sice pořád nejlepší borec, ale ne dost nejlepší borec. Do you feel me?
Taky mi volali ohledně notebooku. Tak Opárek může mít dvě závady. Buď je špatný konektor k větráčku a nebo je v hajzlu destička. Důvod jeho nefunkce upřesní bližší ohledání v dnech následujících. To mám ale radosti, fakt že jo.
Potřebovala jsem jen vypsat svoje názory. Křičím je do světa kam můžu, protože mě to uklidňuje a protože je to taky způsob prokrastinace, abych se nemusela vrátit k literární terminologii a dějepisné teorii. Yep.
Okay. I should stop bitching now. Back to work.

Rychlá správa

2. ledna 2014 v 21:53 | KadetJaina |  Krákání z větve

Utopila jsem si noťas zeleným čajem.
Před zkouškovým je to paráda.
Takže jak o mně nebylo slyšet, nebude o mně slyšet ještě víc.
Zachovejte věrnost.
K.