Nezapomeňte navštívit
Ultra Vires - update každé pondělí

Březen 2016

Březen, ještě tam budem

11. března 2016 v 13:03 | KadetJaina |  Děník
Nastala doba chaosu a odříkání.
Nahromadila se hrozná spousta záležitostí, povinností a školních blbostí, které se musí do konce března stihnout udělat. Není nutno dodávat, že tím můj burnt-out syndrom velmi trpí, protože projevit jakoukoliv mozkovou činnost mě stojí o 100% úsilí víc, než běžně. Není pak divu, že cokoliv napíšu, musím zdlouhavě opravovat nebo přepisovat a k práci se musím dokopávat nejméně steelkou.
A aby toho nebylo málo, v úterý napadla asi tuna sněhu. Můj negativní názor na tenhle bílej hnus byl ještě umocněn tím, že mi praskly zimní boty a nové nemám. Takže každý průchod břečkou nebo něčím mokrým mi zajistí durch ponožky na celý den. K obecnému nadšení ze zimy přidejte prababičku kaskadérku, která v tomhle považovala za dobrý nápad vyrazit si na kole. Nalomená pánev na dvou místech je prostě důvod pro zvednutí nálady, co mám povídat.
A tak teď sedím v knihovně, trochu jsem sáhla do bakalářky, ale ne moc, protože nejsem schopna práce. Čekám, než nastane čas vyrazit doučovat a pak cesta do Perníkova, která mě tenhle víkend zrovna dvakrát neláká. Jakmile zasáhne negativní vliv, potřebuju zůstat zalezlá a nikdo by na mě neměl mluvit. Jenomže pro udržování zdravých lidských vztahů se musí něco obětovat, tak už to chodí.
A pro udržování zdravého těla taky. Když už většinu času hladovím, protože nemám na jídlo, tak jsem aspoň začala chodit plavat. Což se v základu těch prohlášení vylučuje, ale co je komu po tom. A musím říct, že bazén a pára mi dělá dobře. Vodu jsem nikdy neměla ráda, pořád ji nemám ráda, hlavně, když se to kolem hemží bandou debilních puberťáků, ale pořád lepší tohle dopoledne, když je klid, než čekat do večera na nějaký Pilates, po kterém bych se ani nemohla dostat domů.
Suma sumárum, jsem vyhořelá, tady bude delší domu nejspíš mrtvo, pokud nenastane nějaká zajímavost, která by stala za zmínku. A i tehdy pravděpodobně nic neřeknu. Březen je šílený a upracovaný, a já potřebuju prázdniny. Co nejdřív. Ale však ono bude za pár týdnů zkouškové, to si bezpochyby zase odpočinu. Hah.

Zdar a Sílu, smrtelníci.
K.