Nezapomeňte navštívit
Ultra Vires - update každé pondělí

Srpen 2016

A je to z krku

30. srpna 2016 v 10:18 | KadetJaina |  Děník
Dlouho jsem se neozvala. Taky k tomu byly dobré důvody. Krom toho, že mě asi vypisování věcí přestává bavit, tak jsem musela přežít měsíc práce v Německu, pak jsem měla doma návštěvu z Košic a srpen jsem zakončila učením se a úspěšným složením státnic. To bylo včera. A ty nervy byly opravdu otravné.

Nebudu se moc vypisovat, spíš jen ve zkratce řeknu, co se tak zhruba přihodilo a co stojí za zmínku. Některé věci s velkým zpožděním, takže ve finále nic neznamenají, ale proč se upejpat, že jo?

1) Tak jsem Bc. Bolelo to, v obou případech, jak AJ tak D, jsem si samozřejmě vytáhla to nejprasáčtější, co jsem mohla a měla jsem štěstí, že jsem se při historii nesložila, protože jsem k tomu měla krásně nakročeno. Nakonec jsem ale vykoktala dost, abych dostala za D. A ačkoliv jsem schytala jednu z nejhorších kombinací komise, která se na škole vyskytuje, tak byli překvapivě hodní a netrápili mě. Díky jim, díky všem a já si konečně dávám prázdniny, aspoň na chvíli. Zahajuji je tím, že jdu zítra do práce. Hurá.

2) Zpětně, práce v Německu, byla zlo. Šílená pracovní doba, šílený kolektiv, práce možná ne tak těžká, ale moje IQ trpělo víc, než moje fyzické tělo. Jsem ráda, že je to za mnou, ale kdyby mi to někdo nabídl znovu, tak pojedu. Jen nevím, jestli bych tam přežila další měsíc.

3) Budu se stěhovat. Lidi, co mě sledují dlouho, si určitě řeknou: "Coo? Už zas?" ale tentokrát nejde o velké rodinné stěhování. Kdepak, jsem velká holka a tak se přesunu ke své horší polovičce a budu byvakovat tam. Pokud se samozřejmě nepokusíme zabít navzájem a nebo neuteču zpátky k mamince. Tak či tak, v průběhu září mizím do Hradce a život bude bez dojíždění zase o něco jednodušší. Na druhou stranu bude taky o všechno ostatní těžší. Brrr. Pokud tu bude mít někdo zájem o novou adresu, nezapomeňte se ozvat. Ale dřív než tam budu vám ji asi stejně nedám.

4) Na letošním Natsuconu jsme se opět objevily v Dódžinu. Ten už teď asi zpětně bohužel neseženete, ale byly jsme tam! Další zářez co se zveřejňování věcí týče. A dost možná to letos nebude poslední věc, ve které se objevíme. O zúčastnění v Akicon 4komě ještě přemýšlíme (téma je velmi debilní), ale pokud vše vyjde časově dobře, tak bude venku povídka s ilustrací, stay tunned, informace ještě dodám. Ještě se vrátím k Akiconu a jeho Playbišíku - i kdyby se tam neobjevil komiks, moje jméno se tam někde vyloupne. Protože už mám prázdniny, můžu se vrhnout na redakční činnost a tentokrát to budu já, kdo bude dělat rozhovory. Zatím neprozradím s kým, ale budou tam! Až se na ně vrhnu.

5) Musím dohnat spoustu věcí a mám na ně jen dokud nezačne škola. Nevím, kde začít. Ale už teď se na všechno těším.

Víc asi nemám co říct. Nebo si teď nic nepamatuju. Jdu se vrátit ke čtení Harryho Pottera. Toho nejlepšího, co jsem zatím četla. Doporučuju.

Zdar a Sílu, smrtelníci!
K.